Четвер, 06 серпня 2020
. 17 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Спорт

У Кам’янці-Подільському тренується олімпійський чемпіон з важкої атлетики

Він разом зі збірною Грузії готуватиметься до Олімпіади-2020.

Грузинські важкоатлети прибули до Кам’янця-Подільського, де проведуть тритижневий тренувальний збір. Це один із етапів підготовки збірної Грузії до Олімпійських Ігор у Токіо, який відбудуться в липні-серпні цього року.

За повідомленням пресслужби Федерації важкої атлетики України, до Кам’янця приїхав і найтитулованіший важкоатлет світу Лаша Талахадзе. Він разом із колегами по збірній Грузії тренуватися в СК «Епіцентр», який вже приймав спортсменів з Вірменії, Азербайджану, Естонії, Латвії, Австрії, Хорватії, Норвегії та інших країн.

Лаша Талахадзе є триразовим чемпіоном світу та дворазовим чемпіон Європи з важкої атлетики у ваговій категорії понад 105 кілограмів. На минулій Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, яка пройшла в 2016 році, грузинський спортсмен став володарем золотої нагороди, встановивши олімпійський та світовій рекорди, набравши у ривку та поштовху в сумі 473 кілограми. У 2019 році на чемпіонаті світу він встановив новий рекорд – 484 кілограми.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина