Вівторок, 18 лютого 2020
. 8 oC пасмурно

EUR 26.10/26.60 USD 24.20/24.51
ukenru

Спорт

10 кращих спортсменів Кам'янця-Подільського за підсумками 2019 року

Пропонуємо вам ознайомитися з іменами кращих спортсменів за підсумками досягнень 2019 року.

10  кращих спортсменів

Шлопко Тетяна – майстер спорту України міжнародного класу (МСУМК), 2-х разова чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ ім.І.Огієнка

Головатюк Роман –Заслужений майстер спорту України-чемпіон світу з кікбоксингу, СК «Прайд»

Антонюк Анастасія – МСУМК- чемпіонка Європи з пауерліфтингу,     К-ПНУ ім. І. Огієнка

Ренке Сергій  - чемпіон світу з бодібілдингу, фітнес- клуб  «Sportfamily»

Новасад Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу з бодібілдингу, фітнес-клуб «Sportfamily»

Руденюк Вадим – КМС – бронзовий призер Всесвітніх ігор з вільної боротьби, ДЮСШ -2

Нестеров Давид – КМС- срібний призер Чемпіонату Європи з тхеквондо,СК «Чайка»

Маматов Олег – МСУ- бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо,СК «Чайка»,К-ПНУ ім. І. Огієнка

Майданюк Даніїл –КМС- бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК «Чайка»

 Іванюк Роман-КМС – бронзовий призер Кубку світу з паратхеквондо СК «Чайка»

  10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту

1.Ільчик Любава –МСУ-переможниця етапу Кубку світу з тхеквондо, К-ПНУ ім. І Огієнка

2. Нарольська Влада –МСУ-переможниця етапу Кубку світу з тхеквондо, К-ПНУ ім. І. Огієнка

Кожухар Юрій – чемпіон України з важкої атлетики та вільної боротьби, ДЮСШ-1, ДЮСШ-2

Чернуха Олександра –чемпіонка України з легкої атлетики,ДЮСШ-1

Атаманюк Андрій – КМС- чемпіон України з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І. Огієнка

Шершал Ірина – срібна призерка  Чемпіонату України з легкої атлетики,ДЮСШ-1

Тимчук Валерія- МС- бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка»

Ковальчук Анна –МС – бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка»

Новосад Сабіна – МСУ – срібна призерка Кубку України з боксу, К-ПНУ  ім. І. Огієнка

Расевич Анастасія – КМС- бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту

Охотнік Олександра – КМС- срібна призерка Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2, К-ПНУ ім. І Огієнка

Назарчук Олександр- КМС- срібний призер Кубку світу з кікбоксингу,ДЮСШ-2

Осецька Антоніна – МСМК- бронзова призерка Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2,СК «Прайд»

Кондратов Павло – МСМК- бронзовий призер Кубку світу з кікбоксингу,ДЮСШ-2, СК»Прайд»

Кушнір Денис – КМС- чемпіон України  з кікбоксингу, ДЮСШ -2

Єремеєв Микола –КМС- чемпіон України з кікбоксингу,ДЮСШ-2

Казик Тетяна – КМС- чемпіонка України з боротьби на поясах,ДЮСШ-2

Попович Юрій – КМС – чемпіон України з бодібілдингу, ФОК   «Атлант»

Колосова Ганна – КМС- чемпіонка України з боротьби кураш,         К-ПНУ ім.І. Огієнка

Панчук Максим – КМС- чемпіон України з боротьби кураш,К-ПНУ ім. І. Огієнка

10  кращих спортсменів-школярів з олімпійських видів спорту

   1. Шимко Ілля  -КМС- чемпіон України з боксу, ДЮСШ-2

   2. Іванов Максим – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ-1

   3. Колесник Сергій –КМС- срібний призер Чемпіонату України з важкої атлетики, ДЮСШ-1

  4. Шитіков Ілля – срібний призер Чемпіонату України з боксу,ДЮСШ-2

  5. Мазій Владислава- КМС- срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка»

  6. Янчишина Дар’я –срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка»

  7. Марценюк Анна –КМС- срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка»

  8. Горох Єгор – срібний призер Чемпіонату України з вільної боротьби, ДЮСШ-2

  9. Роговська Вероніка- КМС- бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2

 10.  Горбатюк Глєб – КМС- бронзовий призер Чемпіонату України з боксу,ДЮСШ-2

     10 кращих спортсменів –школярів з неолімпійських видів спорту

Руда Ірина – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ-2

Ліпатов Владислав – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ-2

Казик Тетяна –КМС- чемпіонка України з боротьби на поясах,ДЮСШ-2

Додурич Назар – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ-2

Кролик Костянтин – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ-2

Дзісяк Ярослав – КМС- срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу,ДЮСШ-2

Сьомик Владислав –срібний призер Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2

Братковський Андрій – срібний призер Чемпіонату Укоаїни з боротьби на поясах,ДЮСШ-2

Шешелевич Валентина –срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2

Коберник Евеліна-срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах,ДЮСШ-2

                10 кращих  тренерів

Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України, тренер ДЮСШ -2 з кікбоксингу

Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач К-ПНУ ім. І. Огієнка з важкої атлетики

Ліщук Василь Володимирович –Заслужений тренер України, тренер –викладач з легкої атлетики К-ПНУ ім. І. Огієнка

Чайка  Сергій Володимирович – тренер-викладач СК «Чайка» з тхеквондо

Полюляк Микола Віталійович – тренер баскетбольної команди «ДіДіБао»

Козак Євген Павлович – тренер чоловічої волейбольної команди К-ПНУ ім. І Огієнка

Негода Валентин Васильович – тренер з вільної боротьби ДЮСШ-2

Мельник Микола Андрійович – тренер з важкої атлетики ДЮСШ-1

Фельвашніков Віктор Олегович- тренер з тхеквондо СК «Чайка»

Приходько Володимир Миколайович- тренер з боксу ДЮСШ-2

 10 кращих тренерів  ДЮСШ

1.  Мосьондз Ігор Володимирович-тренер з гандболу ДЮСШ-1

2. Гордєєва Єлизавета Валеріївна- тренер з баскетболу ДЮСШ-1

3. Щербина Леонід Іванович- тренер з важкої атлетики ДЮСШ-1

4. Вергуш Юлія Віталіївна – тренер з легкої атлетики ДЮСШ-1

5. Скавронський Олександр Павлович-тренер з боксу ДЮСШ-2

6. Мещишин Сергій  Васильович – тренер з кікбоксингу ДЮСШ-2

7. Люлько Олег Олександрович – тренер з боксу ДЮСШ-2

8.Коберник Оксана Леонідівна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ-2

9. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ-2

10.Костинюк Володимир Володимирович- тренер з вільної                   

боротьби ДЮСШ-2

                            10 кращих спортсменів з ігрових видів спорту

Дудчак Давид – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК»ДіДіБао»,індустріальний коледж

Бродюк Віталій – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао», К-ПНУ ім. І. Огієнка

Чорний Максим – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао»

Харлампович Євген- чемпіон України  з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао»,ПДАТУ

Ванат Владислав – чемпіон України з футболу U-19 у складі команди «Динамо» м. Київ

Демишина Настя - КМС- срібна призерка Суперкубку України з волейболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка

Малець Вікторія- бронзова призерка літньої Універсіади України з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка

Глабай Ілля – чемпіон України серед аграрних коледжів ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу, коледж ПДАТУ

Богуцький Валерій – бронзовий призер Чемпіонату України  з футзалу

Булигін Роман – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу,

              КРАЩІ  СПОРТСМЕНИ  «ІНВАСПОРТ»

Трушев  Віталій – Заслужений майстер спорту України, срібний призер Кубку світу з футболу, міський центр «Інваспорт»

Дімітрішина Кароліна– МС- бронзова  призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж

Ільчук Катерина – КМС -бронзова призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж

Тесленко Петро – Чемпіон України з легкої атлетики, міський центр «Інваспорт»

Іваськова Марина – Чемпіонка України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж

Шварчевський  Дмитро – срібний  призер чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж

Крижук Олег –срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж

Ковальчук Віктор –срібний призер Чемпіонату України з футболу, міський центр «Інваспорт»

Балакай Антон– срібний призер Чемпіонату України  з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка

Небельський Олександр – срібний призер Чемпіонату України з настільного тенісу, КП «Тепловоденергія»

                          10  кращих спортсменів – ветеранів

Гордєєва Валентина – срібна призерка Чемпіонату світу з баскетболу

Поблічко Олена –срібна призерка Чемпіонату світу з легкої атлетики

Ліпіч Валентин – чемпіон України з легкої атлетики

Ткачук Олександр –чемпіон України з легкої атлетики

Моспан Михайло – чемпіон України з легкої атлетики

Шабага Марія – чемпіонка України з легкої атлетики

Янкун Євгенія – срібна призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

Абрамович Ігор – срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту

Степанков Сергій-чемпіон України у командному заліку з настільного тенісу

10.Слабунов Євген –бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу

                      Кращі  команди

Чоловіча баскетбольна команда «ДіДіБао»

Чоловіча волейбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка

Жіноча футбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка

Гандбольна команда дівчат ДЮСШ-1

Баскетбольна команда дівчат ДЮСШ-1

 

 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина