Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Спорт

Спорт рівних можливостей

30 листопада у Кам’янці-Подільському завершилося голосування за проекти, які будуть реалізовуватися в рамках програми Громадський бюджет. Із 15 проектів-учасників найбільше голосів набрали 5 проектів.  Згідно з положенням, сесією міської ради виділяється на Громадський бюджет не менше одного мільйона гривень. Однак останнє слово за депутатами під час формування міського бюджету на 2020 рік.

В п’ятірку переможців  потрапив і проект під назвою «Спорт рівних можливостей». Його автор інтернаціональний чемпіон Констянтин Агапов розповідає «давно мріяв  створити школу єдиноборств з сучасними умовами для занять спортом.

Разом з тренерами віднайшли приміщення, власними силами придбали інвентар. Та навіть запустили процес навчання. Сьогодні в залі займається близько ста осіб. Аналогів школі з відповідними умовами в місті не було , тому, спортсмени вирішили самі відкрити спортивний заклад , в якому зможуть навчати дітей та й самі готуватись до змагань. В планах облаштувати зал для занять кросвітом та навіть відкрити хостел для прийому спортсменів з інших міст та країн. Вважають це сприятиме не лише розвитку міста а й створенню рівних можливостей  для занять бойовими мистецтвами дітям із сімей захисників України та дітей із малозабезпечених сімей, котрі зможуть займатися тут безкоштовно.

Вже багато зроблено власними силами, залишилось зовсім трішки. Необхідною умовою тренувального процесу є забезпеченість спортивним інвентарем та обладнанням. Спортивний зал площею 200 квадратних метрів необхідно обладнати сучасною системою вентиляції, душовими кабінами та роздягальнями. Також потрібен спортивний інвентар, тренажери та екіпіровка. Орієнтовна вартість проекту 200 тисяч гривень. Тому спортсмени й вирішили взяти участь у голосуванні за громадський бюджет.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина