12.11.2019
. 13 oC облачно с прояснениями

EUR 26.65/27.15 USD 24.35/24.60
ukenru

Спорт

Стан Шумахера суттєво покращився: розкриті подробиці

Стан семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера значно покращився, заявив президент Міжнародної автомобільної федерації (FIA) і друг сім'ї Жан Тодт. Про це пише  видання LK, з посиланням на сайт "МБ".

За словами Тодта, Шумахер "робить успіхи в своєму одужаннi". Він розповів, що колишній гонщик любить дивитися Формулу-1 по телевізору, і одного разу вони дивилися гонку разом.

"Звичайно, наша дружба не може бути такою ж, як раніше, просто тому, що більше немає такого ж спілкування, як раніше".

За словами президента FIA, про Шумахера добре піклуються, вся його родина мислить позитивно, незважаючи на обставини.

Шумахер в кінці грудня 2013 року, катаючись на гірськолижному курорті у французьких Альпах, впав і вдарився об виступ скелі. Від сильного удару шолом автогонщика просто розколовся.

Шумі був доставлений в лікарню Гренобля і введений в стан штучної коми. Влітку 2014-го спортсмен прийшов до тями. За різними даними, він мав серйозні проблеми з пам'яттю і мовою і знаходився в інвалідному візку.

Перші позитивні новини стали надходити ближче до кінця 2018 року. Спочатку президент ФІА Жан Тодт зізнався, що в листопаді дивився Гран-прі Бразилії разом з Міхаелем.

У грудні 2018-го британське видання Daily Mail повідомило, що експілот Ferrari більше не прикутий до ліжка і перебуває на своїй віллі біля Женевського озера.

У лютому 2019-го Шумахера за непідтвердженою інформацією бачили на іспанській Майорці, де він відсвяткував ювілей.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина