П'ятниця, 03 липня 2020
. 21 oC небольшой дождь

EUR 29.95/30.60 USD 26.85/27.35
ukenru

Спорт

Зупинилося серце хмельницької спортсменки

Юлія Лясота померла в реанімації міської лікарні. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

 

Сьогодні, 24 квітня, о 6.30 в реанімаційному відділенні Хмельницької міської лікарні перестало битися серце боксерки 33-річної Юлії Лясоти.

«Її стан не покращувався, а сьогодні зранку, на жаль, вона померла», - повідомив журналісту сайту «Є» головний лікар міської лікарні Володимир Розгонюк.

Нагадаємо, напередодні Юлію Лясоту прооперували. В неї діагностували тромбоз cудин печінки. Вчора зранку вона була ще в критичному стані, але згодом у стабільно важкому. Що стало причиною раптової недуги, невідомо.

Юлія Лясота в 2017 році отримала звання «Майстра спорту України», була членом збірної України з боксу, володаркою багатьох медалей не лише чемпіонату України, а й європейських та світових змагань. До приходу в бокс виступала на професійному рівні за гандбольний клуб «Хмельничанка».

8 квітня цього року на сході України в неоголошеній війні загинув її батько Микола Неживий, якого 11 квітня поховали в Хмельницькому.

У Юлії залишився 11-річний син та мати. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина