18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Спорт

Пішов з життя відомий футболіст “Динамо”

Вчора, 28 березня, помер колишній захисник збірної СРСР і екс-гравець "Динамо" Володимир Басалаєв. Сумну новину повідомили в прес-службі московської команди.

Відзначається, що він помер після тривалої хвороби, пише  Корупція.

"У четвер, 28-го березня, не стало Володимира Сергійовича Басалаєва – ветерана московського «Динамо», за яке він провів 107 матчів і забив 2 м'ячі, і столичного «Локомотива- 117 матчів, 2 м'ячі. Він пішов з життя після тривалої хвороби на 74-му році життя … ", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Протягом футбольній кар'єрі Басалаєв грав не тільки за «Динамо», але й за московський «Локомотив». Всього він провів 224 матчі за обидва клуби, забивши в кожному по два м'ячі. В його активі також два матчі в складі збірної СРСР.

Після закінчення кар'єри він працював начальником навчально-спортивного відділу «Динамо», а пізніше займав керівні посади, включаючи посаду члена Ради директорів футбольного клубу.

Футбольний клуб «Динамо-Москва» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Володимира Сергійовича Басалаєва.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина