Середа, 30 вересня 2020
. 14 oC облачно с прояснениями

EUR 32.75/33.35 USD 28.05/28.45
ukenru

Полiтика

У міській раді пройшла 97 сесія, засідання продовжиться завтра

Pin It

Сьогодні на порядок денний було винесено близько 200 питань.

Так, було погоджено звіти про виконання бюджету міста за перше півріччя 2020 року, муніципальної інспекції про фінансово-господарську діяльність, відділу контролю за дотриманням законодавства про працю. Підтримано створення комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам'янець-Подільської міської ради", внесено зміни до програми боротьби з коронавірусом в частині виділення коштів на ПЛР-тестування, які були виконані в приватних лабораторіях. Низка питань мала земельний характер і стосувалася учасників АТО.

Було погоджено звернення до керівництва країни щодо функціонування грального бізнесу, підтримано рішення про створення комісії з вивчення ситуації щодо неякісного ремонту двору на Нігинському шосе, 35.

А також внесено зміни до міського бюджету. Зокрема, у зв’язку з надходженням 6 млн грн державної субвенції на виплату грошової компенсації для отримання житла сім'ям учасників АТО та 3,8 млн грн субвенції - на грошову компенсацію для придбання квартир дітям-сиротам.

Після короткої перерви частина депутатів до сесійної зали не повернулася. Тож засідання було перенесено на завтра на 10.00.


 

 


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина