Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Ігор Марчук став ініціатором законопроєкту про локалізацію: що він передбачає

Pin It

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №3739, який, зокрема, передбачає виділення 4 основних підгалузей машинобудування, для яких пропонується локалізація на рівні 25-40%.

Документ опублікували на сайті ВР.

Серед ініціаторів законопроекту - народний депутат України (193 округ)  Ігор Марчук.  Загалом документ підписали 37 народних депутатів із різних фракцій і груп.

Законопроєкт, зокрема, виділяє 4 основні підгалузі машинобудування (залізничний транспорт, міський пасажирський транспорт комунальна і спецтехніка, енергетичне машинобудування), для яких пропонує локалізацію на рівні 25-40%.

 

Після вступу закону в силу автори прогнозують протягом наступних 3-5 років зростання ВВП на 3,9% і створення більш ніж 62 тис нових робочих місць.

Автори документа пропонують створити ринок тим інвесторам, які інвестують у виробництво в Україні.

 "Хочеш отримати контракт, оплачений грошима українських громадян, - розмісти або локалізуй  виробництво в Україні. Створи роботу для українських громадян і заплати податки в бюджет українського міста", - заявляють автори законопроєкту.

Також передбачається, що локалізація буде кваліфікаційним критерієм для участі в закупівлі.

 
 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина