Середа, 20 січня 2021
. -4 oC пасмурно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Ігор Марчук пропонує збільшити максимальний платіж без ідентифікації до 25 тис. грн

Pin It

Нардепи з фракції "Слуга народу" пропонують збільшити максимальну суму платежу без ідентифікації клієнта з 5 тисяч гривень до 25 тисяч.

На сайті Верховної Ради оприлюднено текст законопроекту №3686, котрий передбачає внесення змін до закону про фінмоніторинг, який депутати зареєстрували 18 червня.  Ініціаторами проекту закону №3686 є 22 народних депутати фракції "Слуга народу", зокрема Ігор Марчук, Дмитро Наталуха, Микола Тищенко, Єлизавета Богуцька, Євген Шевченко, Микита Потураєв, Леся Забуранна, Олександр Бакумов, Павло Фролов,  Олександр Сова, Юрій Здебський, Юрій Камельчук, Андрій Богданець, Степан Чернявський, Юлія Гришина, Андрій Холодов та інші.

Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, оприлюдненого на сайті ВР, 28 квітня 2020 року чинності набув закон "Про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення", відповідно до якого максимальний розмір анонімних готівкових переказів було зменшено з 15 тис. грн до 5 тис. грн, що створило "значні незручності для звичайних громадян".

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина