П'ятниця, 28 лютого 2020
. 4 oC пасмурно

EUR 26.55/27.11 USD 24.25/24.64
ukenru

Полiтика

"Розгорнулися масовані медіаатаки". Гончарук відреагував на скандальний запис із розмовою про Зеленського

Чиновник каже, що "проти нього працюють".

Премєр-міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці у фейсбуці опублікував відеозвернення, в якому прокоментував аудіозапис, на якому нібито негативно висловлюється про президента Володимира Зеленського під час наради. 

Очільник уряду наголосив, що від самого початку і проти команди Зеленського, і проти Кабміну "працюють багато людей".

"Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося.

Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки.

Головна ціль роботи нашої команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків.

Наша команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни.
Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі!

І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан" в економіці!" - йдеться у повідомленні.

Раніше 15 січня, на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали нібито аудіозапис розмови Гончарука із міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою та першою заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою. Вони ніби розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. На ній чоловік із голосом, схожий на голос Гончарука, сказав, що у Зеленського "примітивне… просте розуміння економічних процесів".  Справжність записів не підтверджена. 

На тлі скандалу з оприлюдненими в Інтернеті аудіозаписами фракція "Слуга народу" у Верховній Раді України провела сигнальне голосування щодо можливої відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука. У Кабміні ж запевнили, що прем'єр залишати крісло не збирається. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина