Середа, 23 вересня 2020
. 18 oC небольшая облачность

EUR 32.60/33.23 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

У грудні побільшало депутатів-прогульників: КВУ назвав партії з найгіршими показниками

Pin It

Найвищі  показники відвідуваності у "Слуги народу".

У грудні лише половина депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради. Найнижчі показники відвідування у групи "За майбутнє", "Опозиційної платформи – За життя" та "Батьківщини".

Про це повідомляє пресслужба Комітету виборців України.

Зазначається, що КВУ проаналізував відвідування народними депутатами України, парламентськими фракціями та групами пленарних засідань ВР у грудні. 

"Всього за місяць відбулося чотирнадцять пленарних засідань. Із 423 народних депутатів всі засідання відвідали лише 240 депутатів або 56% від складу Ради. Ще 141 депутат відвідав 10-13 засідань, 40 депутатів – 9 і менше засідань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед фракцій ВР найвищі показники відвідуваності у "Слуги народу", "Європейської солідарності" та "Голосу". В середньому на засіданнях ВР були зареєстровані 82% депутатів "Слуги народу", 75% – "Європейської солідарності" та 75% - "Голосу".

"Нижчі показники відвідування в групи "За майбутнє" – в середньому в Раду ходили 70% депутатів групи. У "Опозиційної платформи – За життя" показники відвідування на рівні 63%, ВО "Батьківщина" - 60%", - йдеться у повідомленні. 

"У порівнянні із листопадом кількість депутатів-прогульників дещо зросла. Якщо в листопаді всі пленарні засідання ВР відвідали 299 депутатів, то в грудні – лише 240", - зазначив голова КВУ Олексій Кошель. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина