П'ятниця, 28 лютого 2020
. -2 oC пасмурно

EUR 26.35/26.89 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

Чотирьох нардепів від Хмельниччини можуть позбавити грошових виплат за прогули

Обранцям можуть не виплатити деякі кошти за листопад. передає сайт Є.

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради України, оприлюднив рішення про припинення відшкодування деяким народним депутатам України витрат за листопад, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень. Причина тому – неявка на голосуваннях та засіданнях комітетів. У списку прогульників – четверо нардепів від Хмельниччини.

«Розглянувши подані Апаратом Верховної Ради відомості щодо обліку робочого часу народних депутатів України, які протягом листопада без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях та які не брали особистої участі у більш як 50 відсотках засідань комітетів Верховної Ради України, до складу яких їх обрано, Комітет вирішив звернутися до Голови Верховної Ради України з поданням про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконання депутатських повноважень, за листопад 2019 року», - йдеться у повідомленні Комітету.

Припинити відшкодування витрат, пов’язаних з виконання депутатських повноважень, можуть:

Віктору Бондару (обраний по виборчому округу №191);

Олександру Герезі (обраний по виборчому округу №192);

Олексію Жмеренецькому (обраний по виборчому округу №190);

Сергію Лабазюку (обраний по виборчому округу №188).

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина