Четвер, 27 лютого 2020
. 6 oC облачно с прояснениями

EUR 26.25/26.74 USD 24.25/24.64
ukenru

Полiтика

Конгрес США погодив оборонний бюджет з $300 мільйонами для України

Законодавці США погодили оборонний бюджет-2020 на 738 мільярдів доларів, в який закладено кошти на конкуренцію з Росією та Китаєм, військову допомогу Україні та створення космічних сил президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє The New York Times

 "Закон про бюджетні асигнування на національну оборону також уповноважує виділення 300 мільйонів доларів на фінансування Ініціативи сприяння безпеці в Україні, включаючи летальні засоби оборони, а також нові органи управління крилатими ракетами прибережної оборони та протикорабельними ракетами" ,- йдеться у  повідомленні.

Згідно з проєктом оборонного бюджету, 658,4 мільярдів доларів спрямують на програми національної безпеки Міноборони та Міненергетики США, 71,5 мільярда доларів – на фінансування триваючих іноземних воєн та 5,3 мільярда доларів – на екстрене фінансування ремонтів після надзвичайних погодних ситуацій та стихійних лих.

 

Також проєкт оборонного бюджету передбачає запровадження санкцій, пов'язаних з російським газопроводом "Північний потік 2" та "ТуркСтрім" та заборону на військово-військове співробітництво з Росією.

Крім того, він забороняє передавати Туреччині реактивні винищувачі F-35 після о придбання Туреччиною системи протиракетної оборони Росії С-400.   

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина