Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Рада проголосувала за звільнення Труби та всього керівництва ДБР

Pin It

Протягом 5 днів президент має призначити виконувача обов’язків директора Бюро.

Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який передбачає перезапуск Державного бюро розслідувань та звільнення керівництва органу, зокрема і директора Романа Труби, передає  ТСН.

За відповідне рішення проголосували 250 депутатів. 

Правка про звільнення керівництва ДБР була затверджена комітетом з питань правоохоронної діяльності на засіданні 13 листопада. Згідно із законопроєктом, президент протягом 5 днів повинен буде призначити тимчасового виконувача обов’язків директора ДБР.

Також будуть оголошені конкурси на керівні посади в Бюро. До складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора ДБР, увійдуть по 3 представники від Верховної Ради, Кабміну та президента України. За квотою Кабміну будуть представлені міжнародні організації. 

Нагадаємо, раніше Труба звільнив голову пресслужби ДБР Андрія Мальчика. Співробітники відомства вважають, що це сталося через оприлюднення новини про відкриття справи на колишнього президента Петра Порошенка за заявою екс-чиновника часів Януковича Андрія Портнова.

Згодом очільник бюро звільнив ще чотирьох керівників управлінь ДБР, назвавши це "ротацією". Після цього заступниця керівника ДБР Ольга Варченко звинуватила його у зловживанні владою. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина