Понеділок, 21 вересня 2020
. 23 oC пасмурно

EUR 32.85/33.45 USD 27.93/28.33
ukenru

Полiтика

Рада ухвалила правку, яка дозволить розблокувати розслідування справи Майдану

Pin It

Верховна Рада України ухвалила поправку, яка дозволить розблокувати розслідування справи Майдану.

Депутати розблокували розслідування справ Майдану. За відповідну правку в законі про ДБР проголосували 334 народних обранці.

«Вже сьогодні створено відділ третього слідчого управління ДБР, який займатиметься і розслідуватиме справи Майдану. Кількісний склад відділу має бути збільшено. Це може навіть бути окреме управління в ДБР, яке буде спроможним у найкоротші терміни розглянути справу», – повідомив голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

Депутати також ухвалили в цілому президентський закон, який перезавантажить ДБР. За словами Дениса Монастирського, головна ідея цього документу – підвищення рівня незалежності даного органу.

ДБР виводиться з підпорядкування центральним органам виконавчої влади, отримує статус, тотожний тому, що має НАБУ, крім того, буде підвищено рівень парламентського контролю за ДБР.

Нагадаємо, раніше адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська 21 листопада оголосила про початок свого голодування в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". На її думку, загроза припинення слідства та сам судовий процес над підозрюваними в убивствах "беркутівцями" не цікаві ні політикам, ні журналістам – про це згадують лише в річницю початку Євромайдану в листопаді та в роковини масових розстрілів у лютому.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина