Вівторок, 22 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Хмельниччина отримає 35,5 млн грн освітньої субвенції

Pin It

Уряд перерозподілив 2 млрд грн місцевим бюджетам на фінансування освіти. Це кошти, які передбачалися для освітньої субвенції територій Луганської та Донецької областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, передає прес-служба міської ради.

Розпорядження Кабінету «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» було ухвалено 27 листопада.

У межах цього розподілу Хмельницький обласний бюджет отримає 35 млн 534 тис грн. Їх використають на придбання шкільних автобусів, в тому числі для дітей із особливими освітніми потребами – 21 млн 640 тис, ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти - 13 млн 304 тис. грн та 500 тис. грн на придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються діти зі зниженим зором, які не бачать і не чують.

Їх розподіл обласні адміністрації повинні будуть зробити у І кварталі 2020 року.

«АМУ, як представник інтересів громад, неодноразово заявляла про недостатність освітньої субвенції та недосконалу формулу її розподілу. Сьогодні від імені Асоціації хочу подякувати Уряду за важливі рішення щодо перерозподілу коштів на освіту, які дозволять виплатити зарплату педагогам та оновити освітню інфраструктуру», - підкреслив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина