П'ятниця, 30 жовтня 2020
. 9 oC облачно с прояснениями

EUR 33.00/33.60 USD 28.20/28.60
ukenru

Полiтика

Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

Pin It

Президент Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення вільного доступу громадян до узбережжя водойм.

Про це повідомляє  пресслужба Офісу Президента.

 "Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу", - йдеться у повідомленні.

Згідно з документом, обмеження доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування буде каратися штрафом від 3400 до 6800 грн (для громадян) та від 6800 до 11900 грн (для посадових осіб).

 

Повторні такі дії, вчинені протягом року, будуть каратися штрафом від 6800 грн до 11900 грн (для громадян) і від 11900 грн до 17000 грн (для посадових осіб).

Крім того встановлення огорож, які обмежують доступ громадянам до узбережжя на земельних ділянках прибережних захисних смуг, що перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб, є підставою для припинення права користування такими ділянками за рішенням суду.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина