Четвер, 02 квітня 2020
. 1 oC небольшая облачность

EUR 29.95/30.70 USD 27.40/28.05
ukenru

Полiтика

Тимошенко пішла до КСУ із законопроєктом про ринок землі

Лідер партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко звернулася до Конституційного Суду з проханням невідкладно розглянути подання щодо законопроєкту про ринок землі.

Про це Тимошенко заявила на пресконференції у понеділок, 18 листопада, повідомляє пресслужба партії.

"Наша перша лінія захисту – Конституційний Суд. Сподіваємося на рішення, що без референдуму та без урахування думки народу у Верховній Раді не може розглядатися жоден законопроєкт про розпродаж сільськогосподарської землі", – наголосила Тимошенко.

За її словами, ухвалені Верховною Радою закони, що відкривають ринок землі для іноземців, суперечать десяти нормам Конституції України.

Застосування Конституційним Судом режиму невідкладності дозволить зупинити, за словами Тимошенко, "розпродаж землі іноземцям".

“Якщо до другого читання Конституційний Суд винесе законне рішення та скаже, що не можна ухвалювати закони без всеукраїнського референдуму – Україна буде врятована. Врятовані будуть і фермери, і виробники, і села”, – пояснила політик.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина