Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Полiтика

На спілкування без папірця і підставних журналістів чекали від Ющенка, Януковича і Порошенка. Виявляється, можна просто відповідати на запитання

Колишнім президентам, щоб раз у п'ятирічку виступити в найкращому світлі, доводилося домовлятися із власниками каналів, запрошувати на дешевий спектакль двійко-трійко клоунів із мікрофонами і важко сопіти на камеру, мовляв, дуже незручно від "гострих", чітко завчених запитань, але я однаково дуже стараюся. А потім іще протягом доби ціла свита наглядачів у ручному режимі склеювала ці нудні відповіді й відстежувала, щоб обов'язково пустили в повторі...

А можна було просто цілий день відповідати на запитання, забити собою всю стрічку новин, розмити у природному спілкуванні всі незручні запитання й водночас сказати те, що хочеш донести.

Журналісти чекали на це від Ющенка, Януковича і Порошенка – просто відповідати на запитання. На всі, скільки є. Не ховатися. Не виявляти поблажливості й не дозувати доступу. А просто відповідати. Від себе, без папірця, підставних журналістів, доморощених модераторів та програмного "послання царя народу".

Не слухав усіх відповідей, судити не можу і захищати теж. Але це був гарний урок відкритості, щоправда, невідомо навіщо зіпсований нападками на Сергія Андрушка і НВ.

Джерело: Mustafa Nayyem / Facebook

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина