П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Полiтика

Кабмін України оголосив конкурси на посади голів "Укравтодору", Державної архітектурно-будівельної інспекції та ще низки постів

Проведення конкурсів на низку постів, зокрема посади голів "Укравтодору", Державної архітектурно-будівельної інспекції та Держслужби з безпеки на транспорті Кабінет Міністрів України затвердив 25 вересня.
Кабінет Міністрів України  оголосив конкурс  на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор". Про це йдеться в розпорядженні  уряду № 856-р від 25 вересня.

Окрім того, урядовими розпорядженнями від 25 вересня оголошено конкурси на посади голів Державного агентства резерву, Державної архівної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної служби з безпеки на транспорті, Державної служби геології та надр.

Також український уряд оголосив конкурси на посади трьох заступників голови Державної фіскальної служби України.

Кабінет Міністрів України на засіданні 25 вересня звільнив кількох керівників різних державних структур. "Починаємо процес повного перезавантаження влади! Сьогодні є перші гучні звільнення", – заявив тоді прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Зокрема, зняли з посад керівників:

Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря;
Державної архітектурно-будівельної інспекції Сергія Кузьміна;
Державної служби геології та надр Олега Кирилюка;
Державної архівної служби Тетяну Баранову;
Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка;
Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова;
Державного агентства з питань електронного уряду Олександра Риженка;
Національного агентства з питань державної служби Костянтина Ващенка;
Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.
Окрім того, на цьому засіданні було прийнято заяву про звільнення в.о. голови "Укравтодору" Славоміра Новака з 1 жовтня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина