Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Полiтика

Рябошапка, Баканов, Бородянський. У "Слузі народу" офіційно почали називати кандидатів на посади

У "Слузі народу" почали розповідати, хто отримає найголовніші посади. Про це повідомляє інтернет-видання Live Кам'янець з посиланням на ТСН.

Президент України Володимир Зеленський запропонує заступника голови Офісу президента Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора України, в.о. голови Служби безпеки України Івана Баканова на керівника СБУ. Віце-прем'єром з європейської інтеграції можуть призначити Дмитра Кулебу,  Вадима Пристайка - міністром закордонних справ, а Олексія Оржеля планують призначити міністра енергетики та вугільної промисловості. Про це повідомляє видання "Інтерфакс-Україна". 

"Як очікувалося, Олексій Гончарук - прем'єр, Руслан Рябошапка - генпрокурор, Іван Баканов - глава СБУ, Оксана Маркарова - міністр фінансів, Володимир Бородянський - міністр майбутнього об'єднаного міністерства з молодіжної політики, культури, спорту. За МОЗ ви побачите, там буде дуже приємна несподіванка з точки зору і особи, і професіоналізму, і дуже великий прихильник реформ", - заявив народний депутат України від "Слуги народу" Микита Потураєв у кулуарах.

Нардеп Богдан Яременко розповів, що на посади віце-прем'єр-міністра України з питань європейської інтеграції та міністра закордонних справ країни в майбутньому Кабміні пропонуються кандидатури Дмитра Кулеби та Вадима Пристайка.

"Зовнішньополітичний блок, напевно, найбільш збалансований за всю історію України: віце-прем'єр з європейської інтеграції - Кулеба та Пристайко - міністр закордонних справ", - розповів він. 

Своєю чергою, представник президента в уряді Андрій Герус повідомив, що на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості буде запропоновано народного депутата від партії "Слуга народу", голову "Української асоціації відновлюваної енергетики" Олексія Оржеля.

"Ми підтримаємо, проголосуємо (кандидатуру Оржеля)", - сказав Герус.

Також з'явилась інформація, що міністр внутрішніх справ та міністр охорони здоров`я будуть працювати тимчасово.

"На засіданні фракції "Слуга народу" президент наголосив, що міністр внутрішніх справ та міністр охорони здоров`я - тимчасові кандидатури. Голосування за склад Кабінету міністрів відбудеться пакетом. Доведеться підтримати, оскільки в Кабміні будуть, на мою думку, професійні і порядні люди. Наприклад, Оксана Маркарова. Щодо інших міністрів, та голови уряду - це "молоді реформатори", в гарному сенсі цього виразу", - розповіла новообрана депутатка від "Слуги Народу" Ольга Василевська-Смаглюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина