Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Полiтика

Багатотисячні протести в РФ. Політв'язень Сенцов висловив підтримку мітингувальникам

Український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують в російській в'язниці, підтримав акції протесту в Москві "за вільні вибори".

Про це 11 серпня повідомляє Live Кам'янець з посиланням на сайт ТСН.

Політв'язень у своєму листі російської правозахисниці Тетяні Щур висловився на підтримку акцій протесту в РФ, розповів про брак інформації, а також про те, як хвилюється за своїх близьких. 

"Він пише в підтримку московських протестувальників . Ще - дякує тим, хто його підтримує. Також Олег турбується про те, щоб не забували про інші політв'язнів", - розповіла правозахисниця.

Також Сенцов хвилюється за рідних, зокрема за доньку, яка йде до школи в Києві.

"Їй важко. Підтримує її і радий, що навколо неї - його друзі. Відчувається, що Сенцов дуже сподівається на нову владу. Відлуння про переговори Зеленського з Путіним до Ямалу доходять через ТВ", - переказує Щур зміст листа Сенцова. 

Нагадаємо, уже три тижні поспіль в Москві відбуваються масові мітинги з вимогою провести вільні вибори до міської думи. Мерія мітинги забороняла, силовики жорстоко розганяли протестувальників. На кожній з двох останніх акцій російські правоохоронці затримали понад тисячу людей. Втім це не зупиняє людей.

7 серпня, російський Центрвиборчком остаточно відмовив соратниці опозиціонера Олексія Навального та лідерці московських протесів Любові Соболь в участі у виборах до Мосміськдуми, сьогодні таке рішення ухвалили за скаргою Дмитра Гудкова 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина