Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Полiтика

Депутатів Ради викликали до ДБР на допити у справі про призначення Гройсмана прем'єром, - ЗМІ

Парламентарів викликають у відомство через звернення Нестора Шуфрича та Василя Німченка з приводу "захоплення влади в Україні", передає видання Live Кам'янець з посиланням на  112.

Державне бюро розслідувань викликало на допити депутатів Верховної Ради у справі про можливе незаконне подання на призначення Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Провадження відкрито за зверненням народних депутатів Нестора Шуфрича і Василя Німченка, повідомляють журналісти програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу "UA: Перший").

"Депутатів Верховної Ради восьмого скликання викликають на допити до Державного бюро розслідувань через звернення Нестора Шуфрича та Василя Німченка з приводу "захоплення влади в Україні", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що цю інформацію підтвердили одразу кілька парламентарів.

У свою чергу в. о. начальника відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Державного бюро розслідувань Максим Білоусенко повідомив у коментарі "Схемами", що ДБР перевіряє можливе вчинення кримінальних злочинів чиновниками під час подання на призначення прем'єр-міністра України за відсутності коаліції у Верховній Раді України.

Мова йде про ч. 1 статті 109 Кримінального кодексу (дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) і ч. 2 статті 364 Кримінального кодексу (вчинення службового зловживання шляхом використання посадовою особою наданої їй влади чи службового становища).

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина