П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC облачно с прояснениями

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Полiтика

У Зеленського хочуть ліквідувати військову прокуратуру

У роботі військової прокуратури можуть відбудутися зміни.

Про це повідомляє видання Live Кам'янець з посиланням на сайт  ТСН.

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що не бачить необхідності у функціонуванні в Україні військової прокуратури і військової юстиції.

Зокрема, в інтерв'ю 24 Каналу, він розповів, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос наполягає на створенні військової вертикалі, не лише військової прокуратури, а й військових судів, військової юстиції. Проте, представник Зеленського переконаний, що у цьому немає немає потреби. 

"Я завжди був опонентом і військових судів, і військової юстиції як системи загалом. Не думаю, що в цьому є необхідність. Можливо, військова прокуратура буде теж однією з тих сфер, які підлягатимуть змінам", - підсумував Рябошапка.

Водночас, відповідаючи на уточнення, зміни у військовій прокуратурі чи у факті її існування, Рябошапка уточнив, що не бачить "необхідності в існуванні військової прокуратури". 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина