Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Полiтика

ЦВК завершила перерахунок голосів на скандальному 50-му окрузі на Донеччині

Члени Комісії перебрали на себе функції окружної комісії.  

Члени Центральної виборчої комісії завершили повторний підрахунок голосів на скандальному 50-му виборчому окрузі на Донеччині.

Про це Комісія повідомила у ніч проти 5 серпня. 

ЦВК здійснила повноваження місцевої окружної виборчої комісії та перерахувала голоси на 14 виборчих дільницях цього округу. 

У засіданні Комісії оголошено перерву.

На сайті ЦВК наразі зазначається, що у 50-му окрузі переміг кандидат від "Опозиційного блоку" Руслан Требушкін – у нього 30,33% (19 329 голосів). На другому місці – самовисуванець Андрій Аксьонов із 28,92% (18 431 голосів).

Нагадаємо, в окрузі №50, за попередніми даними ЦВК після опрацювання 100% електронних протоколів, перемагав із 30,29% Покровський міський голова Руслан Требушкін від "Опозиційного блоку". Другим ішов самовисуванець, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов (29,97%), який відставав від Требушкіна на 206 голосів.

Місцеві жителі влаштували акцію протесту через можливі фальсифікації з підрахунком голосів. Увечері 23 липня ОВК №50 почала проводити перерахунок бюлетенів. Ввечері ОВК вирішила проводити засідання без кандидатів, спостерігачів та ЗМІ.

Напередодні літаком у супроводі поліції члени ЦВК забрали папери з Покровська до Києва. До цього було рішення суду про перерахунок голосів, але окружком його не виконав, і 

Члени ЦВК 11 годин перераховують голоси на 50 окрузі і знайшли сотні недійсних бюлетенів

ЦВК перебрав на себе його фукнції. Бюлетені перераховували на камеру, аби усі присутні їх бачили. Одразу на двох дільницях у пачках за одного із кандидатів було знайдено загалом понад 300 недійсних бюлетенів - на них проставлені кілька позначок. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина