П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Полiтика

"Нова надія для України". Генсек Ради Європи привітав Зеленського з перемогою "Слуги Народу" на виборах в Раду

Турбйорн Ягланд відреагував на результати парламентських виборів в Україні.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав президента України Володимира Зеленського з перемогою партії "Слуга народу" на виборах до Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, пердає  видання LK, з посиланням на ТСН.

"Браво президенту Зеленському і його партії ”Слуга народу”, - заявив він.

На думку Ягланда, вибори створюють "нову надію для України". 

"Некорумповані інститути, яким люди можуть довіряти, - це шлях вперед до суверенної української держави”, - додав генсек Ради Європи.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина