Субота, 06 червня 2020
. 27 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Полiтика

ЦВК порахувала 100% голосів на закордонних дільницях. Виграла партія Порошенка

Партія "Слуга народу" набрала 28,13%.

Центральна виборча комісія опрацювала 100% голосів на закордонних виборчих дільницях, там з невеликим відривом перемогла партія "Європейська солідарність". Про це повідомляє видання LK, з посиланням на ТСН.

Так, за партію експрезидента Петра Порошенка "Європейська солідарність" проголосувало 29,55% виборців. За партію "Слуга народу" - 28,13%, за "Голос" - 19,67%. 

Партія "Шарія" на закордонних дільницях набрала 4,41% голосів, ВО "Свобода" - 4,25%, "Опозиційна платформа - За життя" - 3,60%,  партія" "Сила і честь", - 3,05%, ВО "Батьківщина" - 2,01% .

За інші політичні сили проголосувало менше 2% виборців.

За партію "Європейська солідарність" найбільше українців проголосували в Австралії, Греції, Кувейті, Ірландії, Італії, Бельгії, Данії, Нідерландах, Саудівській Аравії, Таїланді, Швеції, Лівані, Малайзії, Португалії, Австрії, Болгарії, Кіпрі, Сінгапурі, Словенії, Узбекистані, Хорватії, Великій Британії, Туреччині, Німеччині, Фінляндії, Чорногорії, Швейцарії та Японії.

У "Слуги народу" найбільше прихильників в Азербайджані, Алжирі, Єгипті, Грузії, Конго, Ізраїлі, Катарі, Йорданії, Киргизії, Китаї, Іспанії, Марокко, Латвії, Литві, Об'єднаних Арабських Еміратах, Білорусі, Вірменії, Індії, Казахстані, Молдові, Польщі, Сербії, Румунії, Словаччині, В'єтнамі, Тунісі, Туркменістані, Угорщині, Чехії.

Нагадаємо, найпершими почали голосувати українці в Австралії. Там дільниця відкрилася о першій ночі 21 липня – у Канберрі на той час уже була восьма ранку. Відповідно ця дільниця й закрилася першою. Голосувати там прийшло всього 57 виборців (4%). Найбільше голосів (42,1%) там віддали за партію "Європейська солідарність" Петра Порошенка. За "Слугу народу" - 24,56%, за "Голос" - 15,78%.

В самій Україні дільниці відкрилися о восьмій ранку, а зачинилися о 20:00 за київським часом. Нині триває підрахунок голосів.

Останньою зачинилася виборча дільниця в американському Сан-Франциско – о шостій ранку 22 липня за київським часом.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина