Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Полiтика

Вибори на Хмельниччині: без порушень, але не вчасно

Спостерігачі повідомляють про перші порушення, повідомляє  видання LK, з посиланяям на сайт "Є".

 

В Україні стартували позачергові вибори до Верховної Ради. О 8 ранку відкрилися виборчі дільниці для голосування. На Хмельниччині голосує понад мільйон виборців, для них на семи округах працює 1536 дільниць. Як повідомив координатор спостереження «Опори» за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик не всі дільниці на Хмельниччині відкрились вчасно.

"Загалом всі дільниці відкрились вчасно, але були деякі незначні затримки. Наприклад, в селі Літки Деражнянського району затягнувся процес опломбування скриньки, це не є порушенням, члени комісії дотримались процедури, але не вклались у час. Окрім цього на деяких дільницях спостерігається менша кількість скриньок для голосування ніж того вимагає закон. Так наприклад в селі Копачівка Ярмолинецького району стоїть лише одна скринька для голосування. На інших дільницях області така ситуація теж спостерігається.Ще цікавий випадок в Білогір'ї, та на одній з дільниць бюлетені зберігались не на дільниці, а в іншому приміщенні. З ранку на дільницю члени виборчої комісії прийшли вже з ними. Вони принесли їх в руках з іншої будівлі, зараз ми встановлюємо за якою процедурою це все відбувалось і чи були порушення", - коментує Андрій Попик.

Стежать за процесом волевиявлення і правоохоронці. За їх словами, станом на 8 годину всі дільниці в області відкрилися вчасно і без порушень. Процес голосування на Хмельниччині розпочався спокійно.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина