Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

Смешко: Якщо повернути всіх закордонних українців, нас майже 50 млн – це найбільший потенціал. Ми можемо врятувати Європу

У Європейському союзі немає стратегії, як країнам-учасницям жити разом, тому Україна може врятувати Європу і стати мостом між євроатлантичною цивілізацією і цивілізацією, яка ще не визначилася, заявив у інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони, ексголова СБУ, лідер партії "Сила і честь" і кандидат у народні депутати Ігор Смешко, передає газета  Кам'янець-Live.
Україна не повинна розраховувати на США і Європу, вона має розраховувати лише на себе. Таку думку в авторській програмі "В гостях у Дмитрия Гордона" висловив колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, ексголова СБУ, лідер партії "Сила і честь", кандидат у народні депутати Ігор Смешко.

"Ми повинні виходити із тверезого розрахунку і сподіватися тільки на себе. Ми перебуваємо в центрі Європи, на геополітичному перехресті глобальних інтересів. Нас, якщо повернути всіх закордонних українців, майже 50 млн – це найбільший потенціал", – зазначив Смешко.

Він висловив думку, що в Європейському союзі немає стратегії, як країнам-учасницям жити разом. Політик припустив, що Україна може врятувати Європу і "стати мостом між євроатлантичною цивілізацією і цивілізацією, яка ще не визначилася", тільки для цього потрібна "твереза стратегія".

"Ми повинні в цій геополітиці зайняти таку позицію, яка б відповідала нашим інтересам: ідеться про повернення територій, абсолютне визнання нашого суверенітету, реальних гарантій [безпеки] згідно з Будапештським меморандумом. Усі держави, які підписали меморандум, повинні зрозуміти свою відповідальність за міжнародне право", – додав Смешко.

Смешко: Прем'єр-міністр – посада відповідальна, і я не рвуся на неї. Але якщо президент Зеленський запропонує, під час війни кадровий офіцер не зможе сказати "ні". Читайте повний текст інтерв'ю

За даними соцдослідження, яке провів американський Національний інститут демократії, до партії "Сила і честь" позитивно ставляться 22%. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина