Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

Переїзд Офісу Зеленського обійдеться бюджету в 300 млн грн

Щоб перебудувати Український дім в Офіс президента, знадобляться 300 мільйонів гривень і близько року. Роботи можуть почати вже в серпні.

Переоблаштування Українського дому в Офіс президента, яке можуть почати вже в серпні, буде коштувати близько 300 мільйонів гривень і забере близько одного року часу. Про це на презентації концепції нового Офісу президента заявив співавтор проекту, засновник майстерні 33ВY Architecture Іван Юнаков, повідомляє  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

"У цілому команда працює близько двох місяців. Ми готуємо технічне завдання для того, щоб проектний інститут, який має доступ до секретної інформації, зміг зробити проект за техзавданням", - повідомив Юнаков.

Він також заявив, що з урахуванням уже виконаної роботи на всі узгодження проекту потрібно близько місяця.

"При нормальному фінансуванні терміни реалізації становитимуть шість-десять місяців", - розповів Юнаков.

У рамках проекту планують добудувати невелику одноповерхову скляну будівлю, де розмістяться центр прийому громадян та інформаційний центр, а також побудують підземний паркінг, облаштовуватимуть ландшафтну зону і запустять оновлений фонтан.

"У приміщеннях зі старим радянським інженерним обладнанням, які займають майже 4 тис. кв. м, буде зроблений підземний паркінг на 100 машиномісць. Також буде прибудовано паркінг для відвідувачів на 34 машиномісця. У центрі атріуму планується звести скульптуру сучасного мистецтва, ми поставили (на візуалізації) звичайне дерево, але його там не буде", - сказав Юнаков.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина