15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Полiтика

Смешко: Не маю жодного сумніву в щирості Зеленського, але йому дістався зруйнований державний апарат

Президенти України з 2005 року робили все можливе, щоб зруйнувати професіоналізм у державному апараті, тому зараз глава держави Володимир Зеленський не має кадрового резерву, заявив лідер партії "Сила і честь", ексначальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки генерал-полковник Ігор Смешко. 
Президенту України Володимирові Зеленському дістався зруйнований державний апарат, заявив лідер партії "Сила і честь", ексначальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки генерал-полковник Ігор Смешко в інтерв'ю для YouTube-проєкту Володимира Федорина "Krym – критичне мислення – Крим", яке вийшло 22 червня. Передає  видання LK, з посиланням на Гордон.

"Як оцінюю перші кроки президента Зеленського? Не маю жодного сумніву в його щирості. Він робить усе можливе, що може зробити. Але в нього не було за плечима партії, заснованої на ідеології, яка мала б кадровий потенціал, могла б відразу прийти і на всіх ділянках влади розставити фахових людей", – заявив він.

На думку політика, у Зеленського є невелике коло людей, яким він "довіряє з дитинства".

"Якби він прийшов до влади у Швейцарії, США чи Німеччині, цього, можливо, було б досить. Але в Україні державний апарат зруйнований", – додав він.

Смешко зазначив, що після 2005 року президенти України робили все можливе, щоб зруйнувати професіоналізм у системі держуправління, призначаючи "друзів, кумів, сватів" в органи виконавчої влади.

Ексголова СБУ вважає, що це важке завдання для Зеленського.

"Я оцінюю, що він щиро робить усе можливе, хоча йому дуже важко. Крім того, я кадровий офіцер, ми у стані війни з ворогом. Я не буду критикувати законно обраного президента зараз, під час війни, розуміючи, як йому важко. Якщо йому буде потрібна наша допомога, ми із задоволенням її надамо", – зазначив він. 
20 травня Зеленський вступив на пост глави держави, наступного дня він оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень ВР і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес. 

На думку глави штабу партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка, "Сила і честь" Смешка є одним і потенційних партнерів по коаліції в новому парламенті.

За даними опитування центру SOCIS та Комітету виборців України, проведеного з 14-го до 19 червня, за "Слугу народу" готові проголосувати 47,6% респондентів, які визначилися з вибором, за "Силу і честь" – 4,1%. Для проходження в Раду партія на виборах має набрати не менше ніж 5% голосів. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина