15.12.2019
. 7 oC небольшая облачность

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Полiтика

Гордон: Хочу, щоб західні партнери сказали: це країна права та справедливих судів. Забезпечити це може Смешко.

Засновник інтернет-видання "ГОРДОН", керівник виборчого штабу партії "Сила і честь" Дмитро Гордон уважає, що лідер партії, ексголова СБУ, колишній начальник Головного управління військової розвідки Міноборони Ігор Смешко має достатні професійні та особисті якості, щоб стати прем'єр-міністром, а його політсила у Верховній Раді наступного скликання має створити коаліцію з президентською партією "Слуга народу", передає  видання LK.

Засновник інтернет-видання "ГОРДОН", керівник виборчого штабу партії "Сила і честь" Дмитро Гордон уважає, що після парламентських виборів лідер партії, ексголова СБУ, колишній начальник Головного управління військової розвідки Міноборони Ігор Смешко має стати прем'єр-міністром, оскільки він має високі професійні та особисті якості. Таку думку Гордон висловив в ефірі телеканала "Україна" 19 червня.

"З усіх кандидатів на цю посаду тільки він один поєднує в собі досвід, професіоналізм, мудрість і чисто людські чудові якості... Смешко – унікальне явище в українській політиці. Це не кадебіст, як деякі намагаються його назвати, а військовий до мозку кісток, наймолодший доктор наук із кібернетики в Радянському Союзі, людина, що винаходила головки самонаведення, створила Головне управління військової розвідки України, яка прийшла на допомогу країні в найтяжчу годину. Коли російська агентура посіла всі головні посади, він став головою СБУ і врятував Майдан від кривавого розгону. Це людина честі та гідності, яка знає, що робити країні, у нього є своя концепція, своя ідеологія, його поважають у світі. Уважаю, що гіднішого, ніж Смешко, сьогодні в українському політикумі немає", – сказав Гордон.

Він ще раз підкреслив, що коаліцію в парламенті після виборів, на його думку, мають створити президентська політична сила "Слуга народу" і "Сила і честь" Смешка.

"Хочу, щоб український парламент складався з чесних людей, і така перспектива є. Хочу, щоб партія Ігоря Смешка "Сила і честь" великим складом зайшла в український парламент, щоб об'єдналася там у коаліцію зі "Слугою народу" Володимира Зеленського і щоб прем'єром став Смешко... Ми на цю тему неодноразово говорили з представниками "Слуги народу". І я думаю, коли в парламенті ми покажемо, скільки в кого місць, буде більш предметна розмова", – зазначив керівник виборчого штабу партії "Сила і честь".

Гордон уважає, що професіонали рівня Смешка мають впливати на українську політику.

"Хочу, щоб Смешко завів у парламент команду професіоналів і сам безпосередньо впливав на українську політику. Я хочу жити в щасливій країні. Щоб сюди прийшли інвестиції й західні партнери сказали: так, це країна права та справедливих судів. Забезпечити це може Смешко. І я хочу, щоб російська агентура більше не почувалася в Україні так привільно, як почувалася за часів [п'ятого президента Петра] Порошенка", – сказав він.

Керівник виборчого штабу партії "Сила і честь" повідомив, що "Сила і честь" насамперед просуватиме законопроекти, пов'язані з розвитком економіки, припливом інвестицій, безпекою і "вирішенням питання миру".

"Смешко має план, це називається "план Смешка", який дасть можливість Україні повернути і Крим, і Донбас. Більше скажу: Смешко – єдина людина, із ким [президент РФ Володимир] Путін розмовлятиме, і Смешко єдиний, хто не відведе очей від погляду Путіна", – резюмував Гордон. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина