14.12.2019
. 3 oC туман

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Полiтика

На Хмельниччині ОПОРА фіксує перші передвиборчі порушення

На білборді з колишнім головою Хмельницької облдержадміністрації відсутні вихідні дані. Про це повідомляє   інтернет-видання Live Кам'янець   з посиланням на  сайт Є.

 Днями спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА неподалік Красилова, який є частиною виборчого округу №189, виявили білборд із самовисуванцем Вадимом Лозовим. На рекламі з колишнім головою облдержадміністрації були відсутні вихідна інформація, чого вимагає Закон України «Про вибори народних депутатів України»

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, 13 червня Центральна виборча комісія зареєструвала Вадима Лозового кандидатом у народні депутати України в окрузі №189. Наступного дня спостерігачі виявили білборд із зображенням кандидата, логотипом партії «За конкретні справи» і написом: «Рік, що змінив Хмельниччину. Перше місце в Україні по об’єднанню громад. Створено 47 ОТГ. Вадим Лозовий».

«Відомості про замовника матеріалів, установу, що здійснила їх друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск на білборді відсутні. Крім того, рекламу Вадима Лозового було розміщено на конструкції ще до його реєстрації кандидатом», — повідомляє ОПОРА.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина