Понеділок, 30 листопада 2020
. 0 oC облачно с прояснениями

EUR 33.70/34.30 USD 28.30/28.70
ukenru

Полiтика

Зеленський знайшов причину для звільнення Луценка і вніс подав до Ради подання

Pin It

У законодавстві знайшли норми, які зобов'язують прокурорів мати юридичну освіту.

Про це повідомляє видання Live Кам'янець з посиланням на  сайт ТСН.

Президент України підписав подання на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

"Є юридична позиція, яка пов'язана з тим, що, незважаючи на зміни до закону України про прокуратуру в частині того, що генеральний прокурор не повинен мати юридичної освіти, інші норми про прокуратуру говорять про те, що прокурором ГПУ може бути лише людина з юридичною освітою. Вона здійснює процесуальні функції, тому повинна мати юридичну освіту і досвід у праві. Відповідно, Луценко такого досвіду немає, тому президент вносить подання на звільнення Луценка з посади генерального прокурора України", - заявив він.

Нагадаємо, Володимир Зеленський одразу після перемоги на виборах президента 21 квітня цього року анонсував звільнення Луценка з посади. Генеральний прокурор відмовився самостійно йти. Після озвученої Леонідом Кучмою президентської пропозиції щодо можливого відновлення торгівлі з окупованими районами Луганської і Донецької областей Луценко відкрив три провадження. Перше: "за фактом готування до фінансування тероризму, тобто дій, вчинених з метою фінансового або матеріального забезпечення терористичної групи за попередньою змовою з групою осіб". Друге: за фактом готування до перешкоджання законній діяльності ЗСУ в особливий період проведення антитерористичної операції, а третя - за фактом державної зради.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина