21.08.2019
. 19 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Полiтика

Я хотів би бути корисним цій країні. Шоумен Сергій Притула йде до Ради за списками партії "Голос" Вакарчука

Притула попросив Вакарчука поставити його на 30-те місце у списку. 

Шоумен та телеведучий Сергій Притула балотуватиметься до Верховної ради за списком партії Святослава Вакарчука "Голос". Про це він повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у фейсбуці.

"Я балотуюся до парламенту за списком партії "Голос. Сьогодні про це буде сказано на з’їзді партії", - зазначив шоумен, а також аргументував, чому він вирішив йти до Ради.

"Якби мені подобалося все, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я б, мабуть, цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись", - пояснив він.

Водночас Притула зазначив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-те місце в списку, хоча лідер партії "Голос" пропонував включити його до першої десятки.

"Для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10%. Це моя з вами угода. Я не проти, я за, але це означає, що всі ви, хто казав мені "іди", мають не полінуватися, а прийти на дільницю і проголосувати", - наголосив шоумен.

На сторінці партії "Голос" у фейсбуці також з'явилася новина про приєднання Сергія Притули. "Блискавка! У команді "Голосу" Сергій Притула".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина