Понеділок, 18 січня 2021
. -13 oC пасмурно

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

У Зеленського розповіли про швидку зустріч з Трампом

Pin It

Зустріч українського президента з Дональдом Трампом може відбутися після саміту G20. Саміт Великої двадцятки запланований на 28-29 червня.

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з президентом США Дональдом Трампом після саміту G20, який запланований на 28-29 червня. Про це заявив позаштатний радник глави держави Борис Тизенгаузен в ефірі Радіо Свобода. Передає  видання LK, з посиланням на газету Кореспондент.

За словами радника, факт того, що адміністрація Трампа першою запросила українського президента до Вашингтона для проведення зустрічі, говорить про те, що "Зеленському надано певний кредит довіри від США".

"Мені здається, що адміністрація Білого дому сподівається зрушити з мертвої точки складне і для них, в тому числі, питання", - сказав Тизенгаузен, припустивши, що одним з каталізаторів майбутньої зустрічі президентів стало розслідування проти української газової компанії Burisma Holdings.

"У цій справі фігурує син Джо Байдена. На сьогодні, за внутрішніми праймеріз, Байден займає першу позицію від демократів, тобто від конкурентів Трампа. Швидше за все, він і буде балотуватися. Маючи на руках важелі, які можуть вплинути так чи інакше на репутацію Байдена в Україні, Зеленський стає щонайменше приємним гостем в адміністрації Дональда Трампа", - вважає Тизенгаузен.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина