Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Голова МВС Аваков заявив, що не балотуватиметься у народні депутати

Pin It

Він підкреслив, що Міністерство внутрішніх справ буде дотримуватися політичної нейтральності і рівновіддаленості від усіх сил під час парламентських виборів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що не балотуватиметься у народні депутати на позачергових парламентських виборах 2019 року. Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Для того, щоб гарантувати рівновіддаленість та неупередженість системи МВС на парламентських виборах, я прийняв рішення не брати політичної участі у цій виборчій кампанії і не балотуватися в народні депутати України", - заявив Аваков.

Він додав, що видав наказ, відповідно до якого усі органи виконавчої влади, що координуються міністром внутрішніх справ, розпочали виконання своїх завдань із забезпечення виборчого процесу.

"Ми забезпечимо законні, чесні та прозорі вибори, легітимність їх результатів і безпеку учасників та виборців", - підкреслив очільник МВС.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина