Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

До партії Вакарчука входить засновник агентства, яке працювало на Порошенка й займалося чорним піаром

Pin It

Лідер "Голосу" запевнив, що в партії не буде зв'язків ні зі старими політиками, ні з партіями. 

Про це повідомляє інтернет-видання Live Кам'янець з посиланням на сайт  ТСН.

Серед членів партії "Голос" Святослава Вакарчука є засновник digital-агентства Postmen Ярослав Ведмідь. Це агентство під час президентських виборів працювало на тодішнього главу держави Петра Порошенка, займалося його підтримкою у соцмережах, а також займалося чорним піаром проти суперників Порошенка, особливо щодо Володимира Зеленського.

 

Про членство Ведмедя в "Голосі" Вакарчук підтвердив в інтерв'ю виданню ЛІГА.net. 

"Так, це правда. Для мене важливі принципи людини, наскільки вона розуміє нашу місію. Ярослав Ведмідь — топ-digital strategist у цій країні. Ми працюємо тільки з кращими людьми. Я не готовий працювати з людьми без стрижня. Більше того, мені не потрібно, щоб у нашій команді були люди, які мене люблять. Я не для цього йду в політику. Головна мета — провести в парламент багато хороших людей. Готовий для цього робити непопулярні речі", — зазначив Вакарчук. 

Хто саме привів Ведмедя в партію, Вакарчук сказав, що не пригадує і, мовляв, це не так важливо.

 

"У нас колегіально приймаються рішення. Якщо хтось приводить людину, то ми всі разом розглядаємо, а потім приймаємо рішення і даємо випробувальний термін. Ярослава привів один із членів нашої команди. Я особисто його до цього не знав, але зустрівся з ним і його командою", - сказав Вакарчук. 

Лідер партії запевнив, що в "Голосі" не буде зв'язків ні зі старими політиками, ні з партіями.

 

"Ви зустрінете в нашій команді багато людей, які дотримувалися різних політичних поглядів. Але я розумію, до чого ви ведете. Тому заявляю, що ніяких зв'язків ні з однією політичною силою, ні з чинним, ні з попереднім президентом або іншими президентами чи прем'єр-міністром у партії "Голос" немає і не буде. І ми не збираємося нікого "мочити" в соцмережах — це не наш метод", — запевнив Вакарчук. 

Зазначимо, під час другого туру президентських виборів президента видання theБабель з'ясувало, що агентство Postmen вело офіційний акаунт Петра Порошенка, два пропрезидентських пабліки та п'ять сторінок з чорним піаром проти його головних суперників на виборах: Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка та Володимира Зеленського. Після перемоги Зеленського в першому турі "чорні" пабліки працювали тільки проти нього. В аматорських та професійно знятих відео кандидата називали наркоманом і зрадником України. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина