Понеділок, 18 січня 2021
. -13 oC пасмурно

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Рада не змогла відправити Гройсмана у відставку

Pin It

Відповідно до законодавства відставка прем'єр-міністра має наслідком відставку всього складу уряду.

Верховна Рада в четвер, 30 травня, не підтримала відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. За відповідну постанову №10341 проголосували всього 238 депутатів. Повідомляє інтернет-видання LK, з посиланням на газету Кореспондент.

Зазначимо, що, згідно із законодавством України, відставка прем'єра має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів.

Під час виступу перед голосуванням Гройсман з трибуни парламенту заявив, що він ніколи не тримався за посаду, тому, коли президент Володимир Зеленський закликав Кабмін писати заяви про звільнення, він відразу так і зробив. Він визнав, що далеко не все ще зроблено в державі, а політична система неефективна, але з приходом нового президента у країни є шанс усе виправити.

"Після виборів президента України, я глибоко переконаний, перед нами усіма відкрилися можливості консолідації для прийняття актуальних питань порядку денного... прийняття необхідних рішень, які змінять політичну систему, яка є неефективною", - сказав прем'єр-міністр.

У той же час, за словами Гройсмана, розмови про дефолт в Україні, які йдуть останнім часом, не мають під собою ніяких підстав, адже він зробив усе, щоб цього не сталося.

"Це - не мій сценарій", - заявив прем'єр. 

Раніше комітет розглянув заяву Гройсмана про відставку і одноголосно проголосував за те, щоб рекомендувати Раді відправити у відставку прем'єра. Це питання нардепи розглянуть завтра.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина