Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Полiтика

Чоловік Наталії Валевської йде у нардепи

Pin It

Центральна виборча комісія зареєструвала першого кандидата у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Володимир Пригладь, який народився та виріс у Хмельницькому, та є чоловіком співачки Наталії Валевської, вирішив взяти участь у дострокових парламентських виборах, які пройдуть в Україні 21 липня. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«До Комісії надійшла заява громадянина України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи та встановивши їх відповідність вимогам виборчого закону, Комісія зареєструвала кандидата у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі № 214 у порядку самовисування Пригладя Володимира Вікторовича, народився 8 грудня 1976 року в місті Хмельницькому, громадянина України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізичну особу – підприємця, безпартійного, проживає в селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, самовисування», - повідомили сьогодні на сторінці Центральної виборчої комісії в «Фейсбуці».

Щоб з’ясувати, чи це саме той Володимир Пригладь, який є чоловіком Наталії Валевської, журналіст сайту «Є» зателефонував до нього. «Так, я дійсно вирішив йти у парламент по округу №214 – це в Києві», - повідомив Володимир Пригладь, який нині є почесним президентом громадської організації «Ірида».

Та чи не піде на вибори й його дружина, співачка Наталія Валевська? Володимир Пригладь каже, що їй надходили подібні пропозиції від різних партій, але Наталія не збирається в політику. «Вона і надалі успішно займатиметься своєю творчістю», - резюмує її чоловік.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина