21.08.2019
. 19 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Полiтика

Раді передали умови Зеленського

Представник президента у Верховній Раді передав умови Зеленського народним депутатам. У глави держави заявили про "завершення ери кулуарних домовленостей".

Президент України Володимир Зеленський не підписуватиме закони, прийняті Верховною Радою з порушеннями. Про це заявив представник президента України в парламенті Руслан Стефанчук під час засідання погоджувальної ради парламенту, передає  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

За словами Стефанчук, "кнопкодавства" у Раді більше не буде.

"Президент не підпише жодного закону, під час якого буде порушена процедура його прийняття. Десять разів ставити на одне і те ж голосування, "кнопкодавство" - такого більше не буде", - заявив Стефанчук.

Крім того, у президента назвали умови підтримки законопроектів главою держави.

"Президент налаштований на конструктивну співпрацю з парламентом. Єдине, він дуже просив: ера кулуарних домовленостей завершена. Він готовий підтримати будь-яку ініціативу парламенту в таких умовах. Перше, вона відповідає інтересам народу України і прав кожної людини. По-друге, вона не суперечить конституції України і відповідає принципам верховенства права і відповідає якості нормативно-правового регулювання. Адже ми бачимо, що незалежно від того, що пише управління про неякісність законопроекту, Верховна Рада все одно протягує його", - зазначив Стефанчук.

Спікер парламенту Андрій Парубій на це зіронізував, що "ми щодня відчуваємо настрій президента на конструктивну роботу".

"І тоді, коли він назвав чомусь Раду російським словом ВРУ, і тоді, коли він процитував мої слова, які не є правдою. І навіть зараз, під час нашої погоджувальної ради, вкотре звернувся до Ради з дуже принизливим і образливим зверненням. Я вважаю це неправильним", - пояснив він.

Після цього спікер закликав до взаємоповаги між органами влади, додавши, що коли Стефанчук попрацює в Раді деякий час, він сам "зрозуміє, що таке торжество процедур".

Нагадаємо, в ЦВК оголосили про початок виборчого процесу з 24 травня. При цьому в комісії поскаржилися, що чинні норми законодавства не дозволяють здійснити всі закупівлі, особливо в двомісячний період кампанії. У зв'язку з цим вони звернулися з проханням невідкладно вжити змін до закону Про державні закупівлі.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина