Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Полiтика

У ЦВК уточнили, коли починається виборча кампанія до Ради

За словами очільниці комісії, документи кандидатів у нардепи почнуть приймати від 24 травня, передає  ТСН.

Парламентська виборча кампанія в Україні стартує 24 травня 2019 року.

Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук під час брифінгу щодо організації та проведення позачергових виборів Ради.

"Офіційна позиція ЦВК полягає в тому, що сьогодні, 23  травня, фактично після опублікування відповідно до закону указу президента України про дострокове припинення повноважень ВР та призначення позачергових виборів і відповідно до закону про вибори народних депутатів виборчий процес позачергових виборів депутатів починається з наступного дня після опублікування, тобто з 24 травня без прийняття ЦВК будь-якого рішення щодо його початку", - наголосила вона.

За словами Сліпачук, ЦВК не має повноважень щодо встановлення конституційності чи неконституційності указів президента, а також фактично позбавлена можливості звернення до Конституційного суду України.

"ЦВК запевняє, що вона готова й здатна здійснювати встановлені законом функції щодо проведення позачергових виборів депутатів 21 липня", - додала голова комісії.

Окремо Сліпачук зазначила, що перші документи охочих потрапити до Верховної Ради 9-го скликання очікуватимуть від 24 травня.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина