23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Полiтика

Вакарчук заявив, що його партія готова підтримувати Зеленського

Партія "Голос" хоче, щоб президент був підзвітний виборцям. Про це повідомляє інтернет-видання  Live Кам'янець  з посиланням на  ТСН.

Новостворена партія "Голос" готова підтримувати президента України Володимира Зеленського, якщо він буде проводити реформи.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив лідер партії, співак Святослав Вакарчук.

"Нова політика – це не сліпа віра в президента, а це поняття, що треба зробити так, щоб новий президент був підзвітним людям і виборцям. В цьому сенсі ми готові підтримувати президента у всіх його позитивних реформах. Більше того, підштовхувати його і пропонувати ще більш радикальні реформи. Але раптом він буде зраджувати інтереси суспільства, то ми змусимо його відповідати перед виборцями", – розповів політик.

За словами Вакарчука, підзвітність президента виборцям – один з трьох основних принципів нової політики, які сповідує "Голос". Окрім того, партія виступає проти участі олігархів у політиці та наполягає на тому, що інтереси держави потрібно ставити вище, ніж власні, корпоративні та фінансові.

Раніше у політичній партії "Слуга народу" обраного президента України Володимира Зеленського заявили, що не проти створити коаліцію з партією "Голос" Святослава Вакарчука, якщо вони "розділятимуть принципи Зеленського".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина