23.09.2019
. 17 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Полiтика

Офіційно: Турчинов заявив про відставку та готовність до військової служби

В Україні в понеділок складатиме присягу новий президент, який і буде призначати секретаря РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав у відставку. Цю інформацію, опубліковану раніше в ЗМІ, підтвердила в п'ятницю прес-служба РНБО, передає  видання LK  з посиланням на  112.ua.

Причина звільнення - припинення повноважень чинного президента України, який призначав Турчинова.


"У зв'язку з припиненням повноважень президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання про припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в документі.


"З огляду на продовження збройної агресії Російської Федерації проти України готовий безпосередньо на військовій службі в будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні й надалі захищати нашу країну", - йдеться в заяві.

Секретарем РНБО Турчинов працює з грудня 2014 року. До цього він працював у Верховній Раді, навесні того самого року виконував обов'язки президента України.

Також сьогодні про відставку з посади постпреда президента в парламенті заявила Ірина Луценко, а також голова МЗС Павло Клімкін.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина