Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Полiтика

Палац спорту в Хмельницькому: плюс 20 мільйонів на будівництво

Кінцевий термін здачі в експлуатацію об’єкту — 2021 рік, передає  видання LK  з посиланням на  сайт Є.

Сьогодні, 14 травня, депутати Хмельницької міської ради внесли зміни до бюджету обласного центру. Одним з ключових питань позачергової сесії стало виділення додаткових коштів на будівництво Палацу спорту, що на вулиці Прибузькій, 5/1А.

За словами міського голови Олександра Симчишина, головною причиною оперативного скликання позачергової сесії став Палац спорту. Саме цього дня в Києві проходить засідання міжвідомчої комісії Кабінету міністрів України, яка розглядає питання будівництва подібних спортивних об’єктів.

«Ми звернулися до Кабміну, щоб отримати 40 мільйонів гривень на продовження будівництва Палацу спорту. Сподіваємося, що сьогодні ми отримаємо позитивне рішення, — розповідає Олександр Симчишин. — Для цього нам потрібно виділити з міського бюджету як мінімум 10 відсотків співфінансування від загальної суми будівництва. Вартість спорудження Палацу спорту складає 280 мільйонів гривень».

Таким чином 33 депутати проголосували за виділення з місцевого бюджету 19 мільйонів 787 тисяч гривень.
Міський голова також зазначив, що наразі Хмельницький має на спорудження цього об’єкту 54 мільйони гривень з державного бюджету й 8 мільйонів гривень — з місцевого. Кінцевий термін здачі в експлуатацію Палацу спорту — 2021 рік, хоча раніше планували завершити всі роботи до кінця 2020-го.

«Будівництво Палацу спорту рухається швидкими темпами. Вже завершено земельні роботи. Також підрядник завершує залиття бетонну. Якщо ми отримаємо додаткові кошти, то до кінця року матимемо видимий об’єкт. Цілком ймовірно, що завершимо будівництво наприкінці 2020-го. Проте це доволі коштовний і складний об’єкт. Тому ми плануємо здати його в експлуатацію у 2021 році», — розповів Олександр Симчишин.

Крім того, проголосовані зміни до бюджету торкнулися й інших питань. Зокрема, збільшено доходи загального фонду місцевої скарбниці на суму 5 мільйонів 787 тисяч гривень. Також депутати проголосували за зменшення видатків з бюджету на 11,5 мільйонів гривень до його наступного уточнення. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина