22.07.2019
. 18 oC облачно

EUR 28.75/29.40 USD 25.75/26.15
ukenru

Полiтика

У "Голосі України" опублікували офіційні результати президентських виборів

З цього дня починається відлік 30 днів, упродовж яких має відбутися інавгурація Зеленського

В офіційному виданні парламенту "Голос України" у п'ятницю, 3 травня, опублікували офіційні результати виборів президента України. Про це повідомляє видання LK з посиланням на сайт 112.

Так, згідно з остаточними підсумками Центральної виборчої комісії новообраний президент Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів, за нього проголосували 13,5 млн українців. 

За чинного президента Петра Порошенка проголосували 24,45% виборців, свій голос йому віддали 4,5 млн громадян.

Всього своїм правом голосу скористалися 18 млн 491 тис. 837 українців.

"Таким чином, за підсумками повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів президента України 31 березня 2019 року обраним президентом України є кандидат на пост президента України Зеленський Володимир Олександрович, 1978 року народження, художній керівник ТОВ "Квартал 95", проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування — політична партія "Слуга народу"", - сказано в повідомленні.

Зазначимо, що згідно із законом "Про вибори президента України"новообраний глава держави має вступити на пост не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів. Враховуючи це, з 3 травня починається відлік до інавгурації Зеленського.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина