Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Полiтика

В Індонезії від перевтоми під час виборів померло понад 270 працівників виборчих комісій

Вибори минули мирно, але були дуже масовими - участь взяли понад 150 мільйонів людей

В Індонезії через перевтому під час виборів та підрахунок голосів у Індонезії померли 272 співробітники виборчих комісій та ще понад 1,8 тис. перебувають у лікарнях. Про це повідомив речник центральної виборчої комісії країни, передає DW.

У виборах взяло участь понад 150 мільйонів людей - підрахунок тривав протягом 10 днів.

Вибори, які відбулись у країні 17 квітня, вважаються "найскладнішими в світі". Вони відбулись мирно, але були дуже масовими. Участь у них взяли 80 відсотків зі 193 мільйонів виборців, які одночасно обирали президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, а також членів регіональних і місцевих законодавчих органів.

Кожен з виборців мав заповнити по п'ять бюлетенів на 800 тисячах виборчих дільниць. Співробітники виборчих комісій мали підраховувати голоси в бюлетенях вручну.

Міністерство охорони здоров'я Індонезії закликало медичні заклади надавати максимальну допомогу хворим працівникам комісій, а міністерство фінансів працює над виділенням компенсацій родинам померлих.

Центральна виборча комісія країни потрапила під вогонь критики через загибель співробітників.

"Комісія не є розсудливою в управлінні завантаженням персоналу", - заявив заступник голови передвиборчої кампанії опозиційного кандидата в президенти Прабово Субіанто Ахмад Музан.

 

Tags: , ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина