22.07.2019
. 25 oC легкий дождь

EUR 28.50/29.20 USD 25.60/26.00
ukenru

Полiтика

В Індонезії від перевтоми під час виборів померло понад 270 працівників виборчих комісій

Вибори минули мирно, але були дуже масовими - участь взяли понад 150 мільйонів людей

В Індонезії через перевтому під час виборів та підрахунок голосів у Індонезії померли 272 співробітники виборчих комісій та ще понад 1,8 тис. перебувають у лікарнях. Про це повідомив речник центральної виборчої комісії країни, передає DW.

У виборах взяло участь понад 150 мільйонів людей - підрахунок тривав протягом 10 днів.

Вибори, які відбулись у країні 17 квітня, вважаються "найскладнішими в світі". Вони відбулись мирно, але були дуже масовими. Участь у них взяли 80 відсотків зі 193 мільйонів виборців, які одночасно обирали президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, а також членів регіональних і місцевих законодавчих органів.

Кожен з виборців мав заповнити по п'ять бюлетенів на 800 тисячах виборчих дільниць. Співробітники виборчих комісій мали підраховувати голоси в бюлетенях вручну.

Міністерство охорони здоров'я Індонезії закликало медичні заклади надавати максимальну допомогу хворим працівникам комісій, а міністерство фінансів працює над виділенням компенсацій родинам померлих.

Центральна виборча комісія країни потрапила під вогонь критики через загибель співробітників.

"Комісія не є розсудливою в управлінні завантаженням персоналу", - заявив заступник голови передвиборчої кампанії опозиційного кандидата в президенти Прабово Субіанто Ахмад Музан.

 

Tags: , ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина