22.07.2019
. 18 oC облачно

EUR 28.75/29.40 USD 25.75/26.15
ukenru

Полiтика

Росія, насамперед, видасть свої паспорти бойовикам "Л/ДНР" - Тука

На окупованих територіях вже складені відповідні списки.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що на першому етапі видавання російських паспортів в ОРДЛО їх отримають, насамперед, місцеві бойовики.

Про це він розповів в ефірі Oboz TV, передає  ТСН.

За його словами, видавання паспортів відбуватиметься у три етапи: спочатку їх отримають бойовики, потім чиновники-колаборанти, а вже згодом роздаватимуть всім охочим.

"Треба розуміти, в чому полягає підлість цього кроку. Росія внесла зміни у власне законодавство. Вона діє виключно в рамках свого суверенітету, начебто не порушує жодних міжнародних угод і домовленостей. Те, що це не відповідає духу Мінських домовленостей – це політична оцінка, а з юридичної точки зору дуже важко притягти до конкретної відповідальності", – зазначив Тука.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації.

"Донбас — це Україна!" У Зеленського прокоментували видавання паспортів РФ українцям на окупованих територіях

Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина