Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Полiтика

Зеленський завершив відпочинок у Туреччині та повертається до України

Уранці переможець президентських виборів виїхав з готелю, передає  ТСН.

Переможець президентських виборів  Володимир Зеленський завершив відпочинок у Туреччині та вранці 29 квітня вилетів до України.

Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu.

Зазначається, що політик разом із родиною виїхали із п’ятизіркового готелю у Бодрумі. У VIP-терміналі місцевого аеропорту його проводжали губернатор регіону Есенгуль Дживилек та очільник виконавчої влади району Ерен Араслан.

Нагадаємо, 26 квітня Володимир Зеленський повідомив, що на два дні вилітає до Туреччини на відпочинок.

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав дати першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина