Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Полiтика

Зняття недоторканності: Геращенко закликала Раду підтримати команду Зеленського

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко закликала парламентаріїв підтримати команду лідера президентських перегонів Володимира Зеленського у намірі скасувати недоторканність та проголосувати за це у четвер.

Про це перший віце-спікер заявила під час Погоджувальної ради, повідомляє  інтернет-видання LK, з посиланням на Укрінформ.

«І я також наполягаю на тому, щоб ми з вами допомогли новій команді, яка ще тільки озвучила те, що збирається знімати депутатську недоторканність, і проголосували за це вже в четвер», - сказала Геращенко.

При цьому вона наголосила, що відповідний законопроект уже має висновок Конституційного Суду.

Як повідомлялося, раніше команда Володимира Зеленського заявляла, що першими законами, які запропонує їх кандидат, будуть закони про імпічмент президента і про зняття депутатської недоторканності.

21 квітня відбувся другий тур виборів Президента України. За даними опрацювання Центральною виборчою комісією 97,24% електронних протоколів, лідирує Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,15% виборців. За Петра Порошенка проголосували 24,52%.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина